آشنايي با ديواره يوگا يا يوگاوال
تلگرام اينستاگرام فيسبوک آپارات
ست مولکولي
قيمت : 8,500,000 ريال

22 عدد گيره با بهترين کيفيت و رنگبندي زيبا
ست مولکولي
ست سنگي
قيمت : 7,600,000 ريال

بهترين طرح ها متنوع و خاص گيره هاي سنگنوردي مناسب براي تمامي رده هاي مبتدي تا حرفه اي و کودکان
ست سنگي
ست ماهيچه اي
قيمت : 7,200,000 ريال

گيره هاي سنگنوردي زيبا و مناسب براي مسابقات و تمرين
ست ماهيچه اي
ست هندسي
قيمت : 2,900,000 ريال

گيره هاي پر طرفدار و پرکاربرد
ست هندسي
ست کودکان
قيمت : 4,900,000 ريال

گيره هاي سنگنوردي زيبا و طراحي مناسب براي دست،اين گيره هاي سنگنوردي براي کودکان در مراکز پيش دبستاني و مدارس نيز پر طرفدار مي باشد
ست کودکان
ست ناخني
قيمت : 2,150,000 ريال

ست ناخني


پگ بورد بامداد
قيمت : 0 ريال
با توجه به گوناگوني ابعاد لطفا تماس بگيريد

پگ بورد بامداد توليد شده از چوب 7لايه ي بسيار مقاوم
پگ بورد بامداد
تي آر ايکس بامداد
قيمت : 2,300,000 ريال
جهت خريد عمده تماس بگيريد

بند تي آر ايکس بامداد توليد شده از مرغوبترين مواد اوليه ي توليد داخل
به صد نفر اولي که تا پايان پاييز امسال اين محصول را خريداري کنند 10درصد تخفيف به همراه بن تخفيف 10درصدي براي خريدهاي آتي اهدا خواهد شد.
تي آر ايکس بامداد
حجم اورانوس O_455
قيمت : 2,600,000 ريال

ابعاد 19×29×53 cm
حجم  اورانوس O_455
حجم منقاري M_444
قيمت : 7,750,000 ريال

ابعاد 28×41×45 cm
حجم منقاري M_444
حجم پورشه p_553
قيمت : 3,100,000 ريال

ابعاد 16×23.5×44 cm
حجم  پورشه p_553
حجم اسکوپ s_552
قيمت : 4,610,000 ريال

ابعاد 20×43×54 cm
حجم  اسکوپ s_552


صفحه اول
ديواره‌هاي‌سنگنوردي
محبوبترين ها
جستجوي کالا
جستجوي مطالب
تعهدات و قوانين
تماس با ما
اخـبـار و مقالات
به نظر شما کدامیک از رشته های زیر جذابیت بیشتری دارند؟
: کوهنوردی
: سنگنوردی
: دره نوردی
: غارنوردی
: یخ نوردی
: دیواره نوردیآشنايي با ديواره يوگا يا يوگاوال                     بازديد افسران وزارت دفاع چين از آمادگي نيرو‌هاي تيپ 65 هوابرد ارتش                     حمايت گروه توليدي بامداد از مسابقات سنگنوردي قهرماني كشور كرمان                     حمايت گروه توليدي بامداد از مسابقات سنگنوردي جام زاگرس                     افتتاح ديواره سنگنوردي تيپ 65 نوهد توسط جانشين محبوب نيروي زميني و اعطاي تقديرنامه به گروه توليدي بامداد                    

آشنايي با ديواره يوگا يا يوگاوال

پيشينه ي ديواره يوگا يا يوگا وال (Rope Wall Yoga) به دهه ها پيش باز مي گردد.يوگا وال در اصل توسط بي.کي.اس آيينگار به کار برده شد، زماني که براي کمک به هنرجويان يوگا از طناب هايي متصل به قلاب هايي ديواري کمک گرفت.


پيشينه ي ديواره يوگا يا يوگا وال (Rope Wall Yoga) به دهه ها پيش باز مي گردد.يوگا وال در اصل توسط بي.کي.اس آيينگار به کار برده شد، زماني که براي کمک به هنرجويان يوگا از طناب هايي متصل به قلاب هايي ديواري کمک گرفت.
اما ديواره ي يوگاي امروزي نسخه اي جديد از همان ابزار است که تسمه هايي قابل تنظيم براي سنين مختلف را داراست و بالشتک هايي براي راحتي سر و لگن روي تسمه ها تعبيه شده است.
در اين ديواره تسمه به کمک يک توپ فلزي داخل سوراخ هاي ديواره جاگذاري مي شود و ميتوان اين توپ فلزي را بر اساس نوع حرکت و نياز در سوراخ هاي متفاوتي به راحتي جاگذاري کرد.
جاي توپي ها در ديواره اي چوبي که از استحکام بالايي برخوردار است قرار گرفته . اين ديواره ي چوبي بايستي تحمل وزن بالا و تحمل نوسانات وارده را دارا باشد.

به عقيده ي آيينگار ديواره ي يوگا مي تواند به عنوان مادر تمام حرکات تکيه گاهي يوگا استفاده شود.شايد با هيچ وسيله ي ديگري مانند يوگا وال نتوانيم قرار گيري در تمام وضعيت ها و حالات را با توجه به قد و قدرت خود به سهولت و با هماهنگي کامل انجام دهيم.
در سال هاي اخير اين ديواره تنها براي تمرينات يوگا نبوده است، بلکه فيزيوتراپ ها، مربيان ورزشي،تمرين کنندگان پيلاتس و مربيان تناسب اندام نيز از مزايا و امکانات اين ديواره آگاه شده اند و استفاده هاي متعددي از آن روز به روز کشف مي شود.
با تمريناتي که بر روي اين ديواره انجام مي شود ميتوان به هماهنگي و توازن در وضعيت هاي قرار گيري مختلف دست پيدا کرد و نرمي وملايمت همراه با استحکام را در بدن نهادينه کرد.چرا بايد از ديواره ي يوگا استفاده کنيم؟
يوگا وال به ما کمک مي کند تا تعادل، هم ترازي و قد مناسب خود را پيدا کنيم. همچنين قادر خواهيم بود تا عضلات را به شيوه اي جديد فعال کنيم و دي تقويت بدن نکات ظريفي را درک کنيم که تا قبل از آن قادر به فهم آنها نبوديم.
همچنين يوگا وال وسيله ي خوبي براي هنرجوياني است که براي انجام برخي حرکات و وضعيت ها ترس دارند.اين دسته از هنرجويان مي توانند وضعيت هاي تعادلي را به خوبي با اين ابزار تمرين کنند.
از ديگر مزيت هاي اين ديواره اجراي وضعيت هاي وارونه بدون فشار به دست و سر است که در حالتي ايمن ميتوان تمام وضعيت هاي وارونه را انجام داد
مزاياي ديواره ي يوگا
اغلب هنرجوياني که از اين ديواره استفاده کرده اند کاهش شاهد کاهش تنش در ستون فقراتشان بوده اند.اين مزيت خصوصا در افرادي که دائما در حال سفرند، افراد پشت ميز نشين و کساني که سابقه ي دردهاي کمر را دارند بيشتر خود را نشان مي دهد.


خبر شماره : 16             انتشار : 1397/5/16

      


www.bamdadclimbing.ir

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي شركت توليدي ورزشي بامداد محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2021